I Gminny Przegląd Pieśni i Piosenek Patriotycznych

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przylepie zaprasza dzieci z placówek oświatowych z terenu Gminy Kołbaskowo do wzięcia udziału w I Gminnym Przeglądzie Pieśni i Piosenek Patriotycznych. Koordynatorkami tego przedsięwzięcia są Pani Aleksandra Bojko oraz Pani Kamila Depa. Mamy nadzieję, że po przerwie związanej z pandemią, na deskach sali gminnego domu kultury będzie można zobaczyć talenty naszych najmłodszych mieszkańców. GOKSiR w Przecławiu jest współorganizatorem tego wydarzenia. Patronat honorowy objęła Pani Wójt Małgorzata Schwarz, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz, Kuratorium Oświaty w Szczecinie, Muzeum Narodowe w Szczecinie. Nagrody dla placówek ufundowali: Gmina Kołbaskowo, Leroy Merlin w Ustowie, Urząd Marszałkowski, Muzeum Narodowe w Szczecinie.