Rodzinne występy i warsztaty w grupie pomarańczowej

9.06.2022r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Rodziny, podczas której dzieci z grupy pomarańczowej zaprezentowały swój taneczno- wokalny program. Po występach dzieci wraz z rodzicami udały się do sali, gdzie czekały na nich niespodzianki : maślane ciasteczka, cukier puder oraz kolorowe posypki. Tatusiowie kręcili lukier, a następnie razem ze swoją rodziną ozdabiali ciasteczka. Słodkiej zabawy było dużo, a kolorowe, lukrowane ciasteczka znikały z talerzyków. Niespodzianką dla rodziców na zakończenie popisów artystycznych były serduszka oraz misie wykonane z masy solnej. Nie mogło zabraknąć kolorowych tulipanów, które dzieci wręczały wzruszonym rodzicom. Było to bardzo radosne i słodkie popołudnie, które zawsze będziemy mile wspominać.