Dzień mamy i taty w grupie niebieskiej

Dla każdego dziecka – mama i tata są najważniejszymi osobami na świecie. Dlatego też 9 czerwca, dziewczynki oraz chłopcy z grupy niebieskiej podziękowali rodzicom za okazywaną im miłość i trud wychowania. Właśnie tego dnia, w naszej grupie obchodziliśmy Dzień Mamy i Taty.  Dzieci z dużym zaangażowaniem przystąpiły do prezentowania swoich umiejętności wokalnych, recytatorskich, ruchowych, tanecznych oraz muzyczno-rytmicznych. W pięknych strojach zaprezentowały bogaty program artystyczny –  wiersze, piosenki, tańce i  życzenia dla kochanych rodziców. Po części artystycznej – zakończonej gromkimi brawami, przedszkolaki obdarowały Rodziców własnoręcznie wymalowanymi kubkami. Podczas wręczania upominków całusom i uściskom nie było końca. Na finał, wszyscy razem zatańczyli dwa tańce integracyjne. Można śmiało powiedzieć, że był to dzień pełen wrażeń, radości, ale także i wzruszeń. Na pewno na długo pozostanie on w pamięci dzieci oraz ich Rodziców.