Wyjazd do Teatru Współczesnego i na warsztaty.

„W czwartek, 11 stycznia, wybraliśmy, klasa 4 i 3, się na spektakl pt.“Czerwony Kapturek”
do Teatru Współczesnego w Szczecinie. Po nim odbyły się warsztaty, na których
rozmawialiśmy o lęku i robiliśmy fiolki mocy. Zarówno spektakl, jak i warsztaty wszystkim
bardzo się podobały”- to krótkie i jednocześnie treściwe podsumowanie tego dnia, autorstwa uczennicy kl 4 Wiktorii Śmieżewskiej . Faktycznie dzieci po obejrzeniu niesamowitej interpretacji znanej historii o „Czerwonym Kapturku” uczestniczyły w warsztatach prowadzonych za kulisami teatru. Miały szansę zobaczyć, jak wygląda świat teatru dostępny tylko aktorom i pracownikom tego miejsca kultury. Wzięły udział w warsztatach poświęconych tematyce: jak pokonać swoje lęki i jak się z nimi zmierzyć na co dzień. W ramach warsztatów uczniowie stworzyli „galerie swoich strachów” oraz fiolki mocy, dzięki którym zyskali supermoce w walce z przeróżnymi lękami na co dzień.