Bal karnawałowy w przedszkolu

„W karnawale, w karnawale Dookoła wielkie bale, Gdy orkiestra pięknie gra, Dobry humor każdy ma! Bal maskowy, bal maskowy Jest naprawdę pomysłowy, Można przebrać się za jeża, Krasnoludka lub rycerza. Wszędzie sami przebierańcy, Zorro w czarnej masce tańczy, I Smerfetka razem z nim, Nie wiadomo kto jest kim…”

05.02. odbył się w naszym przedszkolu bal karnawałowy. Było mnóstwo radości i zabawy. Dzieci mogły przebrać się za dowolną, ulubioną postać. Mogliśmy podziwiać piękne księżniczki, astronautę, policjantów, jednorożce, spidermanów,, biedronkę, Elsę i wiele innych cudownych strojów. Zabawa była na całego pod przewodnictwem wodzireja Norberta, który nadawał rytm tanecznym hulankom. Było wspaniale, co widać po uśmiechach na twarzach dzieci.