Dzień babci i dziadka w grupie pomarańczowej

Mogłoby się wydawać, że długi, zimowy styczeń, to miesiąc, w którym niewiele się dzieje. Są jednak dwa wyjątkowe dni, na które wiele osób czeka z dużą niecierpliwością. Mowa konkretnie o Dniu Babci i Dniu Dziadka. To niezwykle radosne święto nie ominęło również grupy pomarańczowej, która chciała podziękować swoim dziadkom oraz babciom za włożone serce. To w końcu oni doskonale rozumieją dziecięcą beztroską, wspierają swoje wnuczęta w trudnych chwilach, ale przede wszystkim obdarzają je bezgraniczną miłością. I to właśnie z tego powodu, aby podziękować im za tę miłość, dzieci z grupy pomarańczowej przygotowały niezwykle przedstawienie. Nie mogło oczywiście zabraknąć piosenek, a także wierszy, które z pewnością u niejednego dziadka oraz babci wycisnęły łzy z oczu. Na koniec dzieci wręczyły własnoręcznie przygotowane słoiki pełne miłości, które stanowiły symboliczne podziękowanie. Drodzy babcie i dziadkowie!

Jeszcze raz dziękujemy wam, że na każdym kroku wspieracie i kochacie dzieci z grupy pomarańczowej, bo to właśnie przez waszą miłość wyrastają one na wyjątkowych ludzi.