Pasowanie na ucznia

W piątek 13 października 2023r. odbyło się niezwykle ważne wydarzenie dla szkolnej społeczności – pasowanie na ucznia. Pierwszoklasiści zaprezentowali program artystyczny, doskonale poradzili sobie z powierzonymi zadaniami. Złożyli uroczyste ślubowanie. Pani Dyrektor Iwona Wierzbicka pasowała dzieci na uczniów poprzez symboliczne dotknięcie ramienia ołówkiem. Pierwszoklasiści są już pełnoprawnymi uczniami Zespołu Szkolno-Przedszkolnego.
W emocjonującym dniu towarzyszyli dzieciom zaproszeni goście: p. Wójt Małgorzata Szwarc, p. Dyrektor Iwona Wierzbicka, p. Wicedyrektor Iwona Poślińska, p. Przewodnicząca Rady Rodziców Barbara Romankiewicz, rodzice, pracownicy placówki.
Po uroczystości i poczęstunku, uczniowie wraz z rodzicami posadzili rośliny w otoczeniu szkoły.
Pierwszoklasiści!
W imieniu społeczności ZSP w Przylepie życzymy Wam małych i wielkich sukcesów!