Wyjazd klas do Teatru Lalek „Pleciuga”na przedstawienie pt. „Perfekty i Ambaras”

26.09. 2023r. klasy szkoły podstawowej udały się do teatru lalek „Plecuga” na przedstawienie pt. „Perfekty i Ambaras”. Była to pełna magicznych światów i nieoczywistych zwrotów akcji bajka, w której wszystko było możliwe – spotkanie wróżki, chmary niebezpiecznych mordoryjów, odkrycie Liberlandii. Historia opowiadała o skomplikowanym układzie rodzinnym. Dwaj przyrodni bracia musieli się ze sobą zaprzyjaźnić i wyruszyli we wspólną podróż. Ambaras to chłopiec dość kłopotliwy, a Perfekty to ten grzeczniejszy. Podróżowali przez trzy krainy, w których spotykali się z trzema różnymi systemami wychowywania dzieci.
Przedstawienie bardzo się dzieciom podobało. Z chęcią pojadą z kolejną wizytą do teatru.
Iwona Poślińska