Najmłodsi w Smętowicach

12 maja grupa Srebrna oraz Pomarańczowa wybrały się na wycieczkę autokarem do gospodarstwa agroturystycznego w Smętowicach. Celem wycieczki było wzbogacenie wiadomości na temat zwierząt zamieszkujących w gospodarstwie, kształtowanie świadomości przyrodniczej przedszkolaków, integrowanie grupy we wspólnej zabawie oraz kształtowanie umiejętności grzecznego i kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych. Podczas wycieczki dzieci poznały wiele nowych gatunków zwierząt. Przyglądanie się zachowaniu różnych zwierząt budziło wśród dzieci wiele pozytywnych emocji, co chwilę dało się słyszeć śmiech wśród naszych przedszkolaków. Na zakończenie dzieci miały możliwość skorzystania z wielu atrakcji takich jak skakanie na trampolinach, zabawy na placu zabaw, a w trakcie mogły zjeść kiełbaski z ogniska. Po tak wyczerpującym dniu dzieci z uśmiechem na twarzy wróciły do przedszkola.