Konkurs plastyczny „Bezpieczny Przedszkolak”

W lutym dzieci z grupy niebieskiej pod okiem Pani Moniki i Pani Kamili oraz grupy pomarańczowej wraz z Panią Alicja wzięły udział w gminnym konkursie plastycznym „Bezpieczny przedszkolak”. Celem konkursu, którego organizatorem było Przedszkole Publiczne w Przecławiu, było skierowanie uwagi dzieci na zasady bezpiecznego poruszania się na drogach oraz bezpiecznego spędzania czasu wolnego. Zadanie konkursowe – wykonanie makiety stało się świetnym sposobem na wypróbowanie różnych technik plastycznych ( od plakatu do figur przestrzennych z modeliny). Okazało się, że nasze przedszkolaki mają dużą wiedzę nt. bezpieczeństwa, a zadanie konkursowe dostarczyło im mnóstwo radości i zabawy. Jedyną rzeczą, która ograniczała twórczość był format pracy bo pomysłów było bez liku. Pieczołowicie wykończone pracę od 28.02.2023 – 09.03.2023r. można było podziwiać w Gminnym Domu Kultury w Przecławiu. Makiety zyskały uznanie komisji konkursowej i nasze zdolne przedszkolaki zdobyły wyróżnienie. Otrzymane nagrody zasiliły kącik plastyczny i kącik gier, a nasze dzieci już nie mogą doczekać się kolejnych wspólnych projektów.

Gratulujemy obu wyróżnionym grupom, jesteśmy z Was dumni i życzymy kolejnych sukcesów.