Grupa niebieska i żółta w Pleciudze

Grupa niebieska oraz żółta wraz z aktorami Teatru Lalek Pleciuga spełniła marzenia o niezwykłych morskich podróżach i przygodach. Bowiem nasze pięciolatki wraz z małym, odważnym Tygryskiem i piracką załogą kapitana Morgana wyruszyły w świat w poszukiwaniu uwielbianych przez dzieci bananów. Wszyscy byli bardzo przejęci, bo całą wyprawę obserwowali z pierwszych rzędów. Na własne oczy mogli zobaczyć jak wygląda praca na statku, jakie zwierzęta mieszkają w oceanach, jak niebezpieczny jest sztorm. Oprócz niezwykłych przygód, przedszkolaki z przedstawienia dowiedziały się również, że czasami nie warto wierzyć we wszystko co mówią inni, bo w rzeczywistość może okazać się zupełnie inna. I strasznymi potworami broniącymi plantacji bananów mogą okazać się przyjazne żyrafy. Po przedstawieniu, wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że wraz z Tygryskiem przeżyli niesamowite przygody i z chęcią wyruszyliby z nim w kolejną morską podróż.