Grupa pomarańczowa i srebrna w Pleciudze

Któż z nas nie lubił słuchać ciekawych baśni o smokach, rycerzach i księżniczkach? W trakcie ostatniego wyjścia do „Pleciugi” nasze dzieci miały okazję wysłuchać trzech ciekawych historii. Głównym bohaterem ich wszystkich był straszny, trójgłowy smok. Jego największym marzeniem było ożenić się z piękną, mądrą księżniczką. Jednak dwie pierwsze kandydatki na żonę okazały się dla bohatera spektaklu niezbyt atrakcyjne. Kiedy już myślał, że to przy trzeciej księżniczce odnajdzie szczęście, ta zadała mu bardzo trudne pytanie. Przedszkolaki z grupy srebrnej oraz pomarańczowej oglądały spektakl z niezwykłym zaciekawieniem oraz zaintrygowaniem. Jeszcze długo po obejrzanym przedstawieniu dzieci myślały o pięknych dekoracjach, scenografii oraz lalkach, które wyglądały jak wyjęte prosto z baśni.