Poznajemy zawody Naszych rodziców

Kto z nas nigdy nie chciał być strażakiem?

Jest to z pewnością bardzo fascynujący oraz bardzo odpowiedzialny zawód. O tym samym mogły dzisiaj przekonać się dzieci z grupy pomarańczowej oraz srebrnej. Odwiedził je bowiem specjalny gość. Pani Dagmara, mama Laury, zjawiła się u nas w stroju strażaka. Opowiedziała dzieciom o swoim ciekawym zawodzie, a nasze przedszkolaki miały okazję zapoznać się z typowymi dla strażaka atrybutami, takimi jak wyposażenie stroju czy wąż strażacki. Ponadto dzieci miały okazję na własnej skórze przekonać się, jak to jest być strażakiem, przymierzając hełm. Z pewnością po dzisiejszych zajęciach niejedno dziecko zapragnęło zostać dzielnym strażakiem.

Zachęcamy rodziców, aby przyszli na nasze zajęcia i podzielili się swoimi zawodami.