Studenci Akademii Sztuki koncertują w Przylepie

Dnia 16 grudnia 2022 roku o godzinie 9.30 odbył się koncert kolęd w wykonaniu Studentów I roku Edukacji Muzycznej w Akademii Sztuki w Szczecinie. Słuchaczami tego muzycznego wydarzenia były dzieci z grup przedszkolnych i dzieci szkolne. Koncert odbył się w przepięknej zimowej scenerii naszego holu, którą przygotowała Pani Ula Biskupska w towarzystwie elfów. Występ studentów urozmaiciły kolędy i piosenki bożonarodzeniowe w wykonaniu przylepskich dzieci. Atmosfera w placówce na koniec kolorowego tygodnia była wzniosła, bo u nas czuć już święta. I jeszcze ta muzyka wykonana na flażoletach, ukulele, okarynkach na wodę, przy akompaniamencie perkusji z gabinetu p. dyrektor i pianina. W naszej placówce było magicznie.