Koncert „Nie chce Misie”

Dnia 12.12.2022 dzieci z naszej placówki wybrały się do Szczecińskiej Filharmonii, aby obejrzeć wyjątkowy koncert, pt.: „Nie chce Misie”. Piosenki, w aranżacjach Mateusza Czarnowskiego, z takich bajek jak: „Kubuś Puchatek”, „Miś Colargol”, „Miś Uszatek”, „Gumisie”, „Grizzy i lemingi”, „Mój Brat Niedźwiedź”, „Miś Paddington” przeniosły dzieci z Zerówki oraz uczniów klas 1a, 1b i 3-ej do muzycznego świata Niedźwiadków znanym nam wszystkim. Dzieci odkryły, wraz z bohaterem koncertu, Misiem o imieniu Mieszko, tajemnicę, co zrobić, żeby mi się chciało. Zobaczyły również, jak ważne i wartościowe jest bycie normalnym i zwyczajnym w tym wielkim świecie, często zdominowanym przez znane i popularne postacie.