„6  grudnia jak dobrze wiecie Święty Mikołaj chodzi po świecie…” Wizyta Mikołaja w Przedszkolu

Ten dzień w naszej placówce zaczął się trochę inaczej, bo dzieci otrzymały list od Świętego Mikołaja. Jakież było zdziwienie naszych przedszkolaków!! Święty Mikołaj pochwalił nas za dobre zachowanie, za piękne prace plastyczne i wszystkie występy. Zostawił nam także zadania do wykonania. Przedszkolaki  wzorowo poradziły sobie ze wszystkimi wyzwaniami. Ich zadaniem było m.in. wymienić elementy stroju Mikołaja, za pomocą jedynie dotyku określić przedmiot znajdujący się w worku, zaśpiewać lub zatańczyć dla Mikołaja. Dzieciom nie sprawiły problemów także zadania matematyczne takie jak układanie rytmów matematycznych czy też układanie przedmiotów od najmniejszego do większego. Ostatnim zadaniem było „idź po śladach”…,które zaprowadziły przedszkolaków do ukrytych prezentów i do Świętego Mikołaja!