Zakończenie roku szkolnego u Najmłodszych przedszkolaków

24 czerwca odbyło się w naszym przedszkolu zakończenie roku szkolnego 2021/2022.

Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji.  Przedszkolaki z grup limonkowej, pomarańczowej, srebrnej, niebieskiej i żółtej zaprezentowały występ artystyczny, za który otrzymały gromkie brawa.
Po występach wszystkie dzieci otrzymały dyplomy  oraz upominki – niespodzianki. Pani dyrektor złożyła podziękowania Wszystkim pracownikom placówki za całoroczną pomoc oraz wspaniałą współpracę.

Życzymy, by wakacje były czasem zasłużonego i bezpiecznego wypoczynku. Pragniemy pogratulować dzieciom osiągniętych sukcesów i serdecznie podziękować wspaniałym Rodzicom za zaangażowanie i  serce włożone we współpracę z przedszkolem.