Pasowanie pierwszoklasistów

Pasowanie na ucznia to ważny moment w życiu każdego młodego człowieka.

W czwartek 14 października 2021 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Przylepie miało miejsce niezwykłe wydarzenie dla pierwszoklasistów, zostali przyjęci do wspólnoty szkolnej. Uroczystość zaszczycili swą obecnością: wójt gminy Kołbaskowo Małgorzata Schwarz, przewodnicząca Rady Rodziców Małgorzata Dominiak- Olszewska, dyrektor ZSP w Przylepie Iwona Wierzbicka oraz rodzice pierwszoklasistów. Uczniowie recytując wiersze, śpiewając piosenki i tańcząc, ukazali zebranym gościom reguły dobrej współpracy w szkole i obowiązki każdego ucznia. Następnie uczniowie złożyli przysięgę obiecując wypełnianie obowiązków uczniowskich. Na koniec zostali pasowani na pełnoprawnych uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przylepie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za uświetnienie swoją obecnością naszej uroczystości.