Kto może, niech pomoże! Dla Wiktora!

Szanowni Państwo, w imieniu pracowników naszej placówki oraz społeczności Szkoły Podstawowej nr 55 w Szczecinie, zapraszam Państwa do udziału w Pchlim Targu, z którego cały dochód będzie przeznaczony dla ucznia SP 55 „Błękitna”. Wiktor jest dwunastolatkiem, o którym głośno się zrobiło pod koniec kwietnia, ponieważ potrzebuje na operację bardzo dużej kwoty pieniędzy i musi ją zdobyć do 17 maja. Ten młody człowiek potrzebuje pomocy ludzi o dobrych sercach, a Państwo takie macie! Wiedzą o tym koty ze schroniska, seniorzy, nasze półki z książkami i zabawkami, a ma okazję o tym się dowiedzieć Wiktor. Zachęcam do aktywnego udziału. Akcja jest szybka i krótkotrwała- 12-14 maja.

Zasady Pchlego Targu:

• Przynoszę rzeczy: książki, zabawki, gry stolikowe, artykułu gospodarstwa domowego, które w domu tylko się kurzą.
  • Kupuję rzeczy, które są wystawione, wrzucając do puszki kwotę, która będzie wypisana na wybranym przedmiocie lub większą.
  • Jestem przykładem dla swojego dziecka, opowiadam w domu o tej charytatywnej akcji.
  • W tych dniach będzie można zabrać na wynos również pyszną kawę. Nasza kawiarenka będzie działać w godzinach od 7 do 9.
  • Dobro jest przyszłością! Razem możemy więcej- Zachęcam do akcji-dyrektor Iwona Wierzbicka
  • Wiktor Lewicki – zbiórka charytatywna | Siepomaga.pl