Rozstrzygnięcie konkursu na wielkanocną ozdobę.

Kochani Rodzice i Dzieci!

Mimo tego, że decyzja o narodowej kwarantannie została ogłoszona w trakcie trwania konkursu, udało nam się go dokończyć i w terminie rozstrzygnąć.

Do konkursu przystąpiło 8 dzieci. Wspólnie z pracownikami naszej placówki zrobiliśmy głosowanie i podjęliśmy decyzje o przyznaniu głównej nagrody oraz 2 i 3 miejsca.

1 miejsce – Maja Jaroszewska gr. żółta

2 miejsce- Krystian Ziental gr. niebieska

3 miejsce – Zosia Nowicka – gr. żółta i Weronika Pyzocha – gr. niebieska

Prace konkursowe były oceniane przez komisję konkursową – pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przylepie. W głosowaniu na najpiękniejszą ozdobę Wielkanocną brało udział aż 20 osób. Komisja oceniająca prace brała pod uwagę następujące kryteria: zgodność z tematyką, oryginalność kompozycji, pomysłowość, estetykę wykonanych prac, samodzielność wykonania pracy przez dziecko, stopień trudności, przesłanie minimum czterech zdjęć potwierdzających wykonanie pracy przez dziecko.

Wszystkim laureatom konkursu serdecznie gratulujemy. Ozdoby są naprawdę piękne i co najważniejsze, widać pracę dziecka!

Jednocześnie informujemy, że nagrody oraz dyplomy za wzięcie udziału w konkursie zostaną wręczone po powrocie dzieci do przedszkola!

Dziękujemy za udział w konkursie!