Paczka dla seniora

Nie liczy się to, ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz.

Szanowni Państwo!

W imieniu swoim i pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przylepie bardzo dziękuję za włączenie się do akcji „Paczka dla Seniora” koordynowanej przez Panią Monikę Kowalską. Dzięki Państwa hojności, rodziny pięciu Seniorów spokojnie zasiądą do wielkanocnego stołu. Za pomocą tej strony przekazuję podziękowania od obdarowanych Starszych Ludzi. „Proszę podziękować Rodzicom, dzieciom, pracownikom szkoły”-usłyszałam każdorazowo, wnosząc paczki do mieszkań. Patrząc na Państwa zaangażowanie, jestem pewna, że dzieci, naśladujące nas dorosłych, będą wrażliwe na krzywdę innych i będą pamiętać o słabszych, biedniejszych, mniej zaradnych.

Dziękuję

Iwona Wierzbicka