Sportowy dzień integracyjny klas 4-6

15 września uczniowie klas IV–VI naszej szkoły wzięli udział w Dniu Integracyjnym Sportowym, który odbył się na sali gimnastycznej.

Celem wydarzenia była integracja zespołów klasowych, rozwijanie współpracy i zdrowej rywalizacji, a przede wszystkim – dobra zabawa i aktywne spędzanie czasu.

Podczas zajęć uczniowie uczestniczyli w różnorodnych konkurencjach sportowych i zabawach ruchowych. Były gry zespołowe, przeciąganie liny oraz wyścigi w rzędach. Nie zabrakło też śmiechu, dopingu i radości ze wspólnych sukcesów. Na koniec, aby uczcić nadchodzący Dzień Kropki, nasi uczniowie układali z własnych ciał wyrazy zwierające w swojej nazwie literę z kropką

Na zakończenie wszystkie klasy otrzymały pamiątkowe dyplomy za udział oraz gromkie brawa za zaangażowanie i sportowego ducha!

Przejdź do treści