Szkolny Dzień Chłopaka

Dnia 30 września obchodziliśmy Dzień Chłopaka, święto, które ma na celu uhonorowanie chłopców i mężczyzn w naszym życiu. To doskonała okazja, aby wyrazić wdzięczność za ich obecność, przyjaźń i wsparcie.

W naszej szkole odbyły się z tej okazji różnorodne atrakcje. Uczniowie przygotowali specjalne kartki z życzeniami dla swoich kolegów oraz zorganizowane zostały małe niespodzianki w klasach. Zwróciliśmy tego dnia uwagę na to, jak ważne są relacje między nami, a także jaką wartość wnosi każdy chłopak do naszej społeczności.

Na boisku szkolnym przygotowana była dodatkowa atrakcja w postaci gier i zabaw sportowych. Można było pograć w piłkę nożną, koszykówkę, zrobić sobie kolorowy i brokatowy tatuaż oraz pomalować twarz. Wszystko to pod czujnym okiem nauczycieli i animatorów zabaw.

Pamiętajmy, że Dzień Chłopaka to nie tylko święto, ale także doskonała okazja, by pokazać, jak wiele znaczą dla nas nasi koledzy.