Zakończenie przedszkola w grupie pomarańczowej

21 czerwca 2024 roku w grupie pomarańczowej odbyło się zakończenie roku przedszkolnego. Te ostatnie 10 miesięcy minęło niezwykle szybko na wspólnych zabawach, nauce czy eksperymentach. W ciągu ostatniego roku dzieci miały możliwość poznać wielu ciekawych ludzi a także odwiedzić wiele ciekawych miejsc. Nic więc dziwnego, że sama uroczystość była niezwykle wzruszającym wydarzeniem. Nie obyło się bez łez oraz wielu uśmiechów dzieci, które w głowach już wyobrażały sobie niezwykłe miejsca, jakie zobaczą w trakcie zbliżających się wakacji. Ponadto jedenaścioro dzieci żegna się z grupą pomarańczową i od przyszłego roku będą kontynuowały naukę w innych grupach lub placówkach. Przedszkolaki podczas zakończenia roku zaprezentowały piosenkę o lecie, a także niezwykle poruszający wierszyk o pożegnaniu starszaków. Dzieci otrzymały również upominki przygotowane przez rodziców. Życzymy niezwykle udanych wakacji i nie możemy doczekać się nowych, wspólnych przygód, jakie czekają na nas od września!