Kolejowa Wyprawa nad morze kl 2a

7 czerwca 2024 r. klasa 2 A wybrała się pociągiem do Międzyzdrojów. Podczas pobytu w Międzyzdrojach przeszliśmy się po mieście, zobaczyliśmy molo, promenadę i ukochany przez dzieci plac zabaw! Odwiedziliśmy również Oceanarium, gdzie można obejrzeć ryby z całego świata, w tym drapieżne rekiny i mureny. Zdecydowaną atrakcją wycieczki był 16-metrowy pół tunel. Oceanarium w Międzyzdrojach to również ryby rafowe i słodkowodne piękności. Uczniowie mieli prawdziwą lekcję przyrody w terenie, podczas której tworzyli notatki wizualne. Następnie po zjedzeniu pysznej pizzy wybraliśmy się na spacer po plaży. Naszym kolejnym celem była Kawcza Góra. W trakcie pobytu w Wolińskim Parku Narodowym słuchaliśmy śpiewu ptaków i rozglądaliśmy się, by zobaczyć piękno otaczającej nas przyrody. Na deser tej fantastycznej przygody wybraliśmy się na lody. Wszyscy zadowoleni i przeszczęśliwi wróciliśmy bezpiecznie na stację PKP w Międzyzdrojach i przyjechaliśmy do Szczecina. Dzień był udany, pełen wrażeń i niezapomnianych przygód.