Lekcja historii kl 4a w Centrum Dialogu Przełomy

28 maja klasa 4a udała się komunikacją miejską do Centrum Dialogu Przełomy na lekcję historii pt „Przeszłość odległa i całkiem bliska”. Uczniowie mieli szansę poznać muzeum wraz z opiekunem- p. Ewą, która nie tylko przybliżyła im eksponaty muzealne, lecz również opowiedziała o historii z nimi związanej i w bardzo przejrzysty i zrozumiały sposób przedstawiła fascynującą historię powojennego Szczecina. Oprócz walorów czysto edukacyjnych, uczniowie mieli szansę po raz kolejny wykazać się samodzielnością podczas korzystania z tramwaju i autobusu i zjeść pyszne śniadanie „pod chmurką” na Placu Solidarności i przespacerować się urokliwymi Wałami Chrobrego. I nawet deszcz nie popsuł im dobrej zabawy!