Dzień Języka angielskiego i Przegląd Recytatorski Wierszy w Języku Angielskim

17 maja w Szkole Podstawowej odbył się Dzień Języka Angielskiego w ramach którego uczniowie mogli poznać wybrane kraje anglojęzyczne: Anglia, Szkocja, Irlandia, USA, Kanada czy Australia. Każda klasa w ten magiczny dzień przemieniła się w przyporządkowany jej kraj, prezentując ciekawostki o nim, tajemnice kultury, historii a nawet prezentując charakterystyczne dla niego dania! Wybrani uczniowie z klas 1-4 przygotowali prezentacje multimedialne na temat ich krajów i cierpliwie oraz profesjonalnie przedstawiali kolejnym odwiedzającym kolegom i koleżankom przygotowane przez siebie informacje. Kiedy zakończyliśmy podróże po klasach , rozpoczął się Przegląd Recytatorski Wierszy w Języku Angielskim. Nasi uczniowie zaprezentowali wcześniej wybrane i przygotowane wiersze. Należy jednak pamiętać, że ten piękny i kolorowy dzień nie zostałby zorganizowany bez zaangażowania Rodziców, za co bardzo, bardzo dziękujemy!